Objednat

PEPTIDY
Upřesnit vyhledávání

CJC-1295 5mg - Bio Peptide
CJC 1295-je peptid, který se podílí na uvolňování růstového hormonu, taktéž i na jeho pomalém vylučování během spánku -zvyšuje hladinu růstového hormonu v průběhu 6 dnů dvoj až deset násobně -je přirozeně produkovaný v hypotalamu s half-lifom jen 7 minut, ale upravená forma CJC 1295 a díky pegi..
CJC 1295-je peptid, který se podílí na uvolňování růstového hormonu, taktéž i na jeho ...
1 010,00Kč
GHRP-2 10mg - Bio Peptide
-púsobí na hypofýzu, čehož důsledkem je zvýšení vylučování lidského růstového hormonu-zvyšuje hladinu IGF-1-zlepšuje spalování tuků a silně napomáhá svalové růstu a regeneraci-má dokonce i ochranný účinek na játra, což dokazují i ​​různé studie na zvířatech, a to takovým způsobem, že při už..
-púsobí na hypofýzu, čehož důsledkem je zvýšení vylučování lidského růstového hormonu-...
990,00Kč
GHRP-6 10mg - Bio Peptide
-podnecuje lidské tělo k vylučování růstového hormonu hned v průběhu 24 hodin, kdy se v těle zvýší hladina RH v priemre 5 násobně-zvyšuje svalovou hmotu, sílu a podporuje ztrátu tuku, zvyšuj regeneraci-má příznivý vliv na kolagen a růst kostní tkáně-podporuje imunitní systém a má pozitivní vl..
-podnecuje lidské tělo k vylučování růstového hormonu hned v průběhu 24 hodin, kdy s...
990,00Kč
HGH FRAGMENT 5mg - Bio Peptide
HGH Fragment -je stabilizovaný analog růstového hormonu, který napodobuje účinky růstového hormonu -síla snižuje množství tel. tuku, bez ohrožení glykémie a to zejména tvrdé a husté tuková tkáň a to bez nežádoucích vedlejších účinků -mírně zvyšuje svalovou hmotu, zlepšuje lipidový profil ..
HGH Fragment -je stabilizovaný analog růstového hormonu, který napodobuje účinky růsto...
1 020,00Kč
MELANOTAN II 10mg - Bio Peptide
Melanotan II - přirozeně stimuluje přirozený opalovací mechanismus pro vytvoření opálení bez přímého vystavení škodlivým hladinám UV záření. To zase sníží riziko poškození kůže, které může mohou nakonec vést k rakovině kůže. Melanotan II- zvyšuje libido a může způsobit spontánní erekci. Toto zv..
Melanotan II - přirozeně stimuluje přirozený opalovací mechanismus pro vytvoření opále...
0,00Kč
MGF 5mg - Bio Peptide
GF (Mechanický růstový faktor - izomer hormonu IGF-1) je vytvořen v těle po provedení namáhavé fyzické svalové práce. MGF aktivuje proces proliferace - tj produkce klíčků v myoblastoch (kmenových svalových buňkách, které jsou schopny dělení), čímž urychluje růst a regeneraci svalů po intenz..
GF (Mechanický růstový faktor - izomer hormonu IGF-1) je vytvořen v těle po provedení ...
0,00Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)