Objednat

BOLDENONE 250mg 1ml/10ml - Magnus Pharmaceuticals

1 140,00Kč

Popis

Charakteristika:

Boldenon je upravenou formou TST, jejímž důsledkem je snížený anabolický efekt o 50%. Navzdory papírovým předpokladem má mírně androgenní a anabolické účinky, jde vlastně o injekční formu methandrostanolónu bez methylovej skupiny CH3. Přináší pomalé, kvalitní a dlouhotrvající přírůstky bez nadměrného zadržování vody. Udává se i zvýšený pumpy efekt a nadměrná žilnatost, za předpokladu dosažení nízkého% tuku. Tento AAS se využívá stejně jako v dietě, tak i objemu. Nejčastěji je užíván v injekční podobě s undecylenátovým esterem, méně častěji se využívá jeho propionátová forma a to zejména proto, že přináší výrazné bolesti na druhý den po aplikaci spolu s chřipkovým stavem, který je často krát tak nepříjemný, že je téměř nemožné odcvičit trénink. Jeho orální forma je dnes v podstatě nedostupná. Zvyšuje nejen protosyntézu, ale také hladinu erythropoetinu, čímž se zvyšuje počet červených krvinek a pumpy efekt během tréninku. Při jeho užívání se také zmiňuje zvýšený apetit a hladina glykogenu. Vedlejšími účinky patří k velmi podceňovaným AAS, nepředstavuje sice žádný extrém, přesto je zde nad čím zamyslet, protože byl jen velmi málo používaným AAS pro humánní využití v injekční podobě.
  
Vedlejší účinky:
Vedlejší účinky vyplývající z estrogenního působení jsou mírné povahy. Přesto aromatizuje a se zvyšující se dávkou se aromatizace projevuje stále více a více. Dá se ale říci, že estrogenních působení této látky je na tak nízké úrovni, že přináší více výhod v rámci zlepšení anabolických účinků, jako nevýhod.
Androgenní vedlejší účinky jsou ještě na nižší úrovni než estrogenní. Jeho proměna v těle na dihydroboldenón je zcela zanedbatelná (DHB je 5 krát anabolickejší než TST), proto vypadávání vlasů a akné se vzpomíná zřídkakdy.
Snižuje tvorbu endogenního TST, ale dá se říci, že mírné, ale se zvyšující se dávkou a délkou užívání tvorba vlastního TST se bude snižovat výrazněji
Zvýšení krevního tlaku je dalším nežádoucím účinkem, který se zvykne projevovat zejména při dlouhodobém užívání
Dalším často se objevujícím nežádoucím účinkem je nadměrná zátěž ledvin a ztížení srdeční činnosti, a to vše právě kvůli nadměrně zvýšené hladině červených krvinek. Tuto zvýšenou hladinu červených krvinek je poměrně dost cítit právě silným se zadýcháváním již během denních činností, což zároveň snižuje i tréninkovou intenzitu.
 
Způsob dávkování:
Boldenon undecylenate je nutné aplikovat každých 5 až 7 dní v těchto dávkách. Zvykne se užívat stylem Fronda-load, protože konstantními dávkami se jeho účinky projeví až po několika týdnech, a stylem užívání Fronda-load lze dosáhnout citelné účinky o něco dříve. Jeho účinek v těle přetrvává během 3 až 4 týdnů. Nejdůležitější je nezapomínat na fakt, že boldenon je nutné užívat 8 až 16 týdnů.
 
Dávkování 400 až 600 mg týdně jsou určeny spíše pro začátečníky
Dávkování 600 až 800 mg jsou určeny pro zkušené sypačů
Dávkování nad 800 mg využívají již hard-sypač

Recenze (0)

Napsat recenzi

Pro přidání hodnoce se přihlášte nebo se zaregistrujte